نخستین مجمع موسسین انجمن نوردکاران فولادی ایران چهارشنبه با حضور اغلب نوردکاران و‌نماینده قانونی اتاق در محل اتاق‌بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.

به دنبال افزایش قیمت شمش فولاد و محدودیت عرضه این محصول و ابطال مکرر معاملات آن در بورس کالا به دلیل بالا بودن قیمت شمش،

کمبود این محصول در بازار و ناتوانی در تامین مواد اولیه، نوردکاران بر آن شدند تا برای پیگیری خواسته های قانونی خود و اعلام مشکلاتشان انجمنی را تشکیل دهند

تا به صورت تخصصی مشکلات این صنعت را مورد بررسی قرار دهند.

از این رو با طی فرآیند قانونی و ضمن دریافت مجوز از هیات نظارت راهبردی تشکل های اتاق بازرگانی ایران مبنی بر تاسیس و ثبت “انجمن نورد کاران فولادی ایران” ، نخستین مجمع این انجمن در محل اتاق بازرگانی ایران تشکیل شد.

این نخستین جلسه مجمع انجمن نورد کاران فولادی ایران است که در آن اساسنامه انجمن مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

همچنین، انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسان و تعیین ورودی و حق عضویت و انتخاب روزنامه رسمی از دیگر مواردی بود که در نخستین جلسه نوردکاران مطرح و تصمیم گیری شد.

در حال حاضر این انجمن ۵۲ عضو داشته و محدودیتی برای گرفتن عضو ندارد و همه نورد کاران می توانند در این انجمن عضو شوند .

گفتنی است نخستین جلسه مجمع این انجمن با حضور ۳۸ عضو برگزار شد و در اولین رای‌گیری «انجمن نوردکاران فولادی ایران» سیداحمد رضوی نیک ،مصطفی عبدالهی ،کریم رحیمی ،کریم سلیمی،سیدعلی محمد ابوئی مهریزی ،احمد خوروش ، امید اسماعیل ظفر به عنوان اعضلی هیات مدیره و احمد امینی‌فر و محمد عبدی به عنوان اعضای علی‌البدل هیات مدیره منتخب شدند .

همچنین مجید سعیدیان به عنوان بازرس اسلی و غلامرضا سروی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

یباعضای انجمن نورد کاران فولادی ایران ، تولید ۱۶ میلیون تن مقاطع فولاد ایران را به عهده دارند که این میزان حدود ۹۰ درصد تولید فولاد ایران را شامل می شود.

 

فهرست