از فولاد سخت تا تکریم جان آدمی …اینجا زندگی جریان دارد

همزمان با روز جهانی کارگر، اولین مرکز دندانپزشکی کارگری کشور در شرکت فولاد خرمدشت تاکستان با حضور دکتر بابایی رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی،فاطمه محمدبیگی،نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامي  و عضو کمیسیون بهداشت و درمان،مهندس حمزه ای فرماندار شهرستان تاکستان،دکتر کشاورز ترک مدیرکل کار،تعاون و رفاه اجتماعی مهندس صفاری مدیرعامل شهرک های صنعتی استان قزوین و جمع کثیری از مسوولان بلندپایه کشوری و استانی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد خرم دشت تاکستان مناسبت روز جهانی کارگر، اولین مرکز دندانپزشکی مجموعه کارگری در مجتمع صنعتی فولاد خرمدشت تاکستان افتتاح شد.

این واحد درمانی دارای سه دستگاه یونیت دندانپزشکی است و با ۵ میلیارد تومان هزینه راه اندازی شده است.

دندانپزشکی فولاد خرمدشت تاکستان

با راه اندازی این مرکز درمانی، خدمات دندانپزشکی شامل جراحی دندان، پرکردن، ایمپلنت به صورت رایگان برای کارگران مجتمع فولاد خرمدشت و با تعرفه دولتی به کارگران شاغل در واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی خرمدشت ارائه می شود.

در آیین افتتاح این مرکز دکتر بابایی،رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامي سخنرانی کرد و ضمن قدردانی از تلاش های بي وقفه مهندس سعیدیان مدیرعامل خیر و نیکوکار مجموعه صنعتی فولاد خرمدشت تاکستان یادآورشد: حدود ۷۰ درصد جمعیت کشور جامعه کارگری است و باید رفتار منطقی بین کارگر و کارفرما برقرارشود و موضوع سه جانبه گرایی کارگر و کارفرما و دولت بخوبی تنظیم شود تا به اهداف خود دست یابیم.

وی از اقدام ارزشمند مدیرعامل مجتمع فولاد خرمدشت در احداث مرکز دندانپزشکی، زمین ورزشی و گلخانه برای استفاده کارگران تشکر و قدردانی کرد و افزود: این نگاه در تقویت مسئولیت های اجتماعی برای ما ارزشمند است و به ارتقای رفاه کارگران کمک کرده است.

همچنین در این مراسم مهندس مجید سعیدیان مالک و مدیرعامل شرکت فولاد خرمدشت تاکستان که عضو هیات مدیره انجمن صادرکنندگان استان نیز می باشد سخنرانی کرد و اظهار داشت:امروز ۲۷۰ نفر در خانواده بزرگ فولاد خرمدشت تاکستان و همچنین کرمانشاه فعالیت دارند و ما به عنوان متولی مجموعه همواره وظیفه خود می دانیم تا در مسیر آسایش و آرامش این قشر زحمتکش قدم برداشته و اسباب رفاه روزافزون این قشر شریف و تلاشگر را مهیا سازیم‌.

مدیرعامل شرکت فولاد خرمدشت تاکستان در ادامه اذعان داشت: مرکز دندانپزشکی برای ارائه ارتقاء سلامت و خدمات رایگان به کارگران با نگاه حمایت از این عزیزان در این شرکت شکل گرفته است.

وی ادامه داد:در این مرکز سه یونیت دندانپزشکی و تجهیزات کامل وجود دارد و برای راه‌اندازی آن در مجموع ۵ میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.ارائه خدمات به پرسنل فولاد خرمدشت در اولویت اول ما قرار دارد و در مراتب بعدی نیز کلیه پرسنل فعال در شهرک صنعتی خرمدشت می توانند از این امکانات بهره مند شوند.

سعیدیان که سالهاست عنوان برترین صادرکننده استان را در کارنامه دارد در ادامه بیان کرد: خرمدشت منطقه محرومی است و شاید بهره‌مندی آن از مرکز استان کمتر باشد از این رو خدمات دندانپزشکی و سایر خدمات رفاهی تا حد امکان برای ارائه خدمت درنظر گرفته شد تا همه پرسنل و خانواده‌های آن‌ها در این منطقه بتوانند از این امکان بهره مند گردند.

وی ادامه داد: در این مرکز تمام خدمات دندانپزشکی از پایه تا جراحی و ایمپلت و زیبایی از شنبه تا پنجشنبه به صورت یک روز درمیان با حضور سه پزشک متخصص استان ارائه خواهد شد.

سعیدیان با تاکید بر ارتقاء فضای فرهنگی در شهرک صنعتی خرمدشت اضافه کرد: در این طرح نگاه اقتصادی مد نظر نبوده است و تنها نگاه کرامتی به جایگاه رفیع کارگران و خانواده محترم آنان را مدنظر داشته ایم.

مهندس سعیدیان ادامه داد: برای ارتقای فضای فرهنگی هم ساخت آمفی تئاتر در این منطقه را در برنامه‌ داریم و سعی خواهیم کرد با ایجاد این امکانات خلاء فرهنگی منطقه را تکمیل نموده و ارتقا دهیم.
مهندس مجید سعیدیان که طی سالهای متمادی علاوه بر پیشتازی در عرصه تولید و صادرات همواره قدم های بزرگ و قابل ستایشی در راستای مسوولیت های اجتماعی برداشته است در پایان ضمن قدردانی از حضور مسوولان ارشد کشوری و استانی در مجموعه فولاد خرمدشت تاکستان بیان کرد:امیدوارم خداوند توفیق بیش از پیش عطا نماید تا بتوانیم در کنار صنعت سخت فولاد شرایطی ایجاد نماییم تا کرامت انسانی کارگران در رتبه نخست قرار گیرد و به این ترتیب سربازان صنعت این مرز و بوم بی دغدغه و با انگیزه بیشتر و بالاتری به چرخش چرخ های صنعت مشغول باشند.

هرچه هست امروز شرکت معظم فولاد خرمدشت تاکستان با دو سایت فعال در استان قزوین و کرمانشاه همواره در عرصه تولید و صادرات پیشتازی می نماید و مهندس مجید سعیدیان به عنوان مالک و مدیرعامل این مجموعه بزرگ همواره نگاه انسان محور را در راس کار و فعالیت خود قرار داده است که بسیار ارزشمند می باشد.

در پایان مراسم از مدیران  شرکت فولاد خرمدشت و ۲۰ نفر از تلاشگران عرصه صنعت با لوح تقدیر تجلیل گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست