بازدید مدیر کل امور معدنی وزارت صمت از فولاد خرمدشت تاکستان

سیف الله امیری، مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت و هیات همراه از قسمت های مختلف خط تولید کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد خرمدشت تاکستان، در این بازدید، امیری ضمن ابراز خرسندی از روند رو اظهار داشت:

(فولاد خرمدشت تاکستان) به رشد کمی و کیفی تولید فولاد و صادرات محصولات شرکت امیدواریم در آینده نزدیک شاهد افزایش صادرات و تولید در این واحد تولیدی باشیم.
در این بازدید که بدون اطلاع قبلی و به صورت میدانی صورت گرفت، مجید سعیدیان، مدیر عامل شرکت فولاد خرمدشت تاکستان ضمن تاکید بر روند تولید و تامین نیاز بازار داخلی گفت:

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان با ظرفیت تولید ۳۳۰ هزارتن انواع میلگرد آجدار در سال، ضمن افزایش تولید و تامین بازار داخلی موفق شده بیشترین صادرات این محصول را در استان قزوین داشته باشد.

به همین دلیل چندین سال به عنوان صادر کننده نمونه استان انتخاب شده است.

بازدید معاون صمت از فولاد خرمدشت
وی افزود: حجم صادرات این شرکت در سال ۱۴۰به میزان ۷۰ میلیون دلار بوده که به ۱۳ کشور دنیا صادرات انجام داده است.

توجه به ایجاد زیر ساخت های کارخانه برای تسهیل در بارگیری و تحویل کالا و ایجاد امکانات رفاهی برای مشتریان باعث شده تا سرعت صادرات این واحد تولیدی نسبت به رقبای استانی پیشی بگیره و این نام این شرکت به عنوان کاندیدای عنوان صادر کننده ملی مطرح شده است.
بازدید معاون صمت از فولاد خرمدشت
لازم به ذکر است، شرکت فولاد خرمدشت تاکستان، دومین واحد تولیدی شمش فولاد را در منطقه محروم استان کرمانشاه راه اندازی کرده تا بتواند مواد اولیه مصرفی تولید میلگرد را تامین کند. با راه اندازی خط تولید مفتول زمینه اشتغال ۲۸۰ نفر در کارخانجات فولاد خرمدشت فراهم میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست