خبر قزوین – در مراسمی که با حضور زادبوم معاون وزیر صمت، هدایت اله استاندار قزوین، عیسی قبادی معاون اقتصادی استاندار، مهدی عبدیان رییس اتحادیه صادرکنندگان استان، حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین، عزیزاله افضلی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مهدی بخشنده رییس اتاق بازرگانی قزوین و دیگر مدیران استان در سالن همایش تالار ایرانیان برگزار شد،

شرکت «فولاد خرمدشت تاکستان» صادرکننده نمونه استان انتخاب شد و لوح تقدیر و تندیس این جشنواره به مهندس «مجید سعیدیان» مدیرعامل این واحد صنعتی اعطا شد. به گزارش خبر قزوین، شرکت فولاد خرمدشت تاکستان یکی از واحدهای معتبر و موفق کشور محسوب می شود که طی یکی دهه گشذته با تولید انواع میلگرد توانسته است گام های بلندی در حوزه ساخت و ساز بردارد و در سطوح ملی و بین المللی بدرخشد.

هم اکنون محصولات شرکت فولاد خرمدشت به بیش از ده کشور جهان صادر می شود و این واحد تولیدی توانسته جایگاه خوب و معتبری برای محصولات خود در بازار کشورهای منطقه از جمله؛ ترکیه،عراق، پاکستان، افغانستان، گرجستان، چین، ارمنستان، ترکمنستان، ازبکستان و کشور سوریه به ثبت برساند.

این مجموعه صنعتی با ظرفیت اسمی ۳۰۰ هزار تن تولید در زمینی به مساحت سی هزارمترمربع تاسیس گردیده و علیرغم مشکلات و تحریم های ظالمانه بین المللی در سالهای اخیر توانسته با درایت مهندس سعیدیان، مدیرعامل باتجربه و کاردان خود، شرکت فولاد خرمدشت تاکستان را در قله های موفقیت صنعت فولاد کشور سوق دهد. گفتنی است؛ شرکت فولاد خرمدشت تاکستان قادر است با تکیه بر طرح توسعه، سالانه بیش از سیصد هزار تن محصول تولید کند. شرکت فولاد خرمدشت تاکستان با کسب تندیس با ارزش صادرکننده نمونه سال، دستاوردی مهم به کلکسیون افتخارات و رنگارنگ خود افزود.

دانلود PDF روزنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست