افتخار آفرینی شرکت “فولاد خرمدشت تاکستان” در همایش تجلیل از واحدهای برگزیده رعایت حقوق مصرف کنندگان و صادرکننده نمونه استان قزوین

 

مهندس سعیدیان: تمامی مواد اولیه شمش فولادی  شرکت “فولاد خرمدشت تاکستان” تولید داخلی با کیفیت مطلوب است

شرکت “فولاد خرمدشت تاکستان” در دومین همایش اعطای گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان و تجلیل از واحدهای صادرکننده نمونه استان قزوین افتخار آفرینی کرد.

دومین همایش اعطای گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان و تجلیل از صادر کنندگان نمونه استان قزوین با حضور مسئولین ارشد استانی و کشوری در دو روزمتوالی در شهرک صنعتی کاسپین برگزار شد و گواهینامه و تندیس واحد برگزیده رعایت حقوق مصرف کنندگان و صادر کننده نمونه استان به “مهندس سعیدیان” مدیر عامل کاردان شرکت “فولاد خرمدشت تاکستان” اعطا گردید.

شرکت فولادخرمدشت تاکستان باهدف تولید محصولات فولادی در سال ۹۱ با ظرفیت اسمی سالانه ۳۰۰ هزار تن، در زمینی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع درشهرک صنعتی خرمدشت تاسیس گردیده است.

این شرکت با دارا بودن مدیران مدبر و در راس آن ها مهندس سعیدیان همچنین پرسنل متخصص در سال های اخیر به موفقیت های چشمگیر دست یافته است و در زمره برترین صادر کنندگان استان قزوین قرار گرفته است.

تولید محصولات با کیفیت بالا، توجه به نیاز مشتریان و حضور موفق در عرصه های بین المللی سبب گردید از این شرکت موفق علاوه بر واحد صادر کننده نمونه به عنوان واحدبرگزیده رعایت حقوق مصرف کنندگان نیز تجلیل گردید.

مهندس سعیدیان در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان و در جمع صنعتگران و مسئولین اظهار داشت: در صنعت فولاد سالانه ۳۰ میلیون تن تولید داریم که می توانیم تا ۲۰ میلیون تن آن را صادر کنیم اما وقتی مواد اولیه صادر می شود دچار چالش می شویم.

وی افزود: در کشورهای دیگر از ورود مواد اولیه عوارض نمی گیرند ولی برای فولاد عوارض بسته اند و این موضوع به تولیدکننده داخلی آسیب می زند و ما قادر به تامین مواد اولیه نیستیم زیرا براحتی صادر می شود.

مهندس سعیدیان ادامه داد: موضوع ارز حاصل از صادرات از دیگر چالش های جدی ما در بخش صادرات است و در شرایطی که بسختی مواد اولیه تهیه کرده و بسختی محصول صادر می کنیم وقتی باید ارز را به دولت بدهیم برای ما به قیمت ۲۰ هزار تومان محاسبه می شود در حالی که مواد اولیه را با قیمت دلار ۲۴ هزار تومان خریداری می کنیم.

مدیرعامل شرکت فولادخرمدشت تاکستان در ادامه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: توجه به ظرفیت های مطلوب تولید داخل همواره در شرکت فولاد خرمدشت تاکستان مورد توجه بوده و تمامی مواد اولیه شمش فولادی این شرکت، تولید داخلی با کیفیت مطلوب است و در نتیجه محصولات نهایی با کیفیت بالا تولید می گردد.

این مدیر موفق عرصه صنعت و تولید در پایان تاکید کرد: از حمایت و مساعدت های مسئولین استان علی الخصوص مساعدت های استاندار محترم،رییس سازمان سازمان صمت و اداره تامین اجتماعی و دارایی صمیمانه سپاسگزاریم و امید داریم با حل معضل خام فروشی در صنعت فولاد، شاهد رشد و اعتلای بیش از پیش این صنعت  در کشور باشیم.

گفتنی است؛ شرکت فولاد خرمدشت تاکستان با حضور موفق در عرصه های بین المللی به عنوان واحد صادرکننده برگزیده سال ۹۸  و ۹۹ انتخاب شد؛ همچنین طرح این شرکت در جشنواره ملی حاتم ( حمایت از تولید ملی) در سال ۹۸ به عنوان طرح برتر انتخاب گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست