1

کسب عنوان واحد نمونه صنعتی استان کرمانشاه توسط مجموعه فولاد خرمدشت تاکستان

کسب عنوان واحد نمونه صنعتی استان کرمانشاه توسط مجموعه فولاد خرمدشت تاکستان
در همایش گرامیداشت روز صنعت، معدن و تجارت که در روز پنجشنبه ۶ تیرماه در سالن همایش اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد از ۵۴ واحد صنعتی و معدنی و از جمله مجموعه فولاد خرمدشت تاکستان تجلیل شد.
این مراسم که با حضور دکتر صحرایی استاندار کرمانشاه، مهندس خالقی دبیر کل خانه صنعت ایران مهندس دارابی ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، و مهندس کدیور رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه و  مهندس حسینی کیا عضو کمیسیون صنعت مجلس و تعدادی از فعالین اقتصادی و واحدهای تولیدی برگزار شد.
در این مراسم,واحد سنقر مجتمع خرمدشت تاکستان به عنوان یکی از واحدهای‌ نمونه استان معرفی و با لوح تقدیر و تندیس از مهندس مجید سعیدیان، مدیر عامل مجتمع تقدیر گردید.
واحد سنقر مجتمع خرمدشت تاکستان با تولید سالانه ۱۰۰هزار تن انواع شمش فولادی در شهرستان سنقر، زمینه اشتغالزایی ۷۰ نفر را فراهم کرده است.
ظرفیت بهره برداری مجتمع ۲۰۰ هزار تن در سال است که به دلیل مشکلات ناشی از تامین برق ۵۰ درصد ظرفیت واقعی تولید دارد. امید است با عنایت مسئولین و با توجه به نیاز استان در بحث اشتغال و با وجود ظرفیت های بالای منطقه به ویژه شهرستان سنقر مسئله قطعی برق برطرف شده و شاهد حمایت های بیشتری از واحدهای تولیدی باشیم.

دیدگاه ها بسته شده اند.