در همایش بزرگ تجلیل از مدافعان اقتصادی صورت گرفت

تقدیر ویژه دستگاه قضا از شرکت فولاد خرمدشت تاکستان

در اولین همایش تجلیل از مدافعان اقتصادی استان قزوین که در شهرستان تاکستان و با حضور دکتر عمرانی معاون دادستان کل کشور،آیت اله اسلامی نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه تاکستان،مهندس قاسمی دادستان مرکز استان،دکتر قبادی معاونت اقتصادی استاندار،دکتر طاهری فرماندار شهرستان تاکستان،دکتر رجبی دادستان شهرستان تاکستان و جمع کثیری از مسوولان بلندپایه کشوری و استانی برگزار شد شرکت فولاد خرمدشت تاکستان به عنوان واحد صنعتی نمونه و برتر از نگاه قوه قضائیه در میان انبوه واحدهای صنعتی استان برگزیده شد.
پس از کسب این افتخار بزرگ مهندس مجید سعیدیان مدیریت عامل شرکت، تندیس زرین و لوح افتخار این همایش را از دستان معاونت دادستان کل کشور دریافت کرد.
دکتر خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان در حاشیه این همایش و در مصاحبه با خبرنگار ما با تبریک انتخاب هوشمندانه شرکت فولاد خرمدشت به عنوان واحد صنعتی نمونه ابراز داشت:این واحد تولیدی با رهبری مدبرانه مهندس سعیدیان توانسته رونقی دوچندان به شهرک صنعتی خرمدشت دهد و در عرصه تولید و کارآفرینی به بهترین شکل یاریگر استان قزوین باشد.
وی افزود:ما به عنوان متولی صنعت در استان از طرح توسعه این شرکت قطعا حمایت خواهیم کرد.
مهندس مجید سعیدیان در این جلسه به عنوان نماینده صنعتگران سخنرانی کرد و با اشاره به مسائل و مشکلات صنعت تصریح کرد:بسیاری از مصائب و مشکلات مشترک هستند و برای رفع آنها باید نسخه واحدی پیچید.
وی بااشاره به اینکه انتظار می رود دستگاه های خدمت رسان همچون گاز و برق به یاری صنعت بشتابند تاکید کرد:ما خواستار اجرای مور قانون هستیم و امیدواریم دستگاه ها با تفسیر به رای قانون ایجاد مانع پیش پای صنایع نکنند.
مدیرعامل شرکت فولاد خرمدشت تاکستان همچنین گفت:از جناب دادستان استدعا داریم پیگیر منطقه ویژه اقتصادی در تاکستان باشند تا ان شاءالله شاهد رشد و توسعه روزافزون صنعت در این منطقه باشیم.
مهندس سعیدیان در بخش دیگری از سخنان خود گفت:اقتصاد امروز ایران مدیرانی را طلب می کند که علاوه از برخورداری از دانش لازم عملیاتی بوده و پای کار باشند.
وی ادامه داد:فردی که با عملیات اجرایی در عرصه صنعت قرابتی ندارد به درد کار نمی خورد و نمی داند در متن اتفاقات چه می گذرد.مهندس سعیدیان با بیان اینکه ما برای حل تک تک مشکلات برنامه داریم از مدیران دستگاه های اجرایی خواست حرف های بخش خصوصی را بشنوند و دلسوزی ها و تجارب این حوزه را مهم شمارند.
مدیرعامل شرکت فولاد خرمدشت با اشاره به اینکه محصولات مجموعه تحت مدیریت خود امروز به بیش از ده کشور دنیا صادر و برای ایران ارزآوری می کند تاکید کرد:بنده به عنوان صادرکننده نمونه انتظار دارم دولتمردان موانع را از سر راه ما بردارند و دغدغه هایی چون تهیه مواد اولیه را مرتفع نمایند.
مهندس سعیدیان بیان داشت:تولید در هر نظام اقتصادی یکی از ضروریات است در چنین شرایطی هر کشوری که دارای توان تولیدی بالا و متعاقبا توان صادراتی بالا باشد از قدرت اقتصادی بیشتری نسبت به سایر کشورها برخوردار خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد:صنعت فولاد نیز از شرایط یاد شده جدا نیست و توسعه تولید ملی و صادرات الزامی در مسیر بهبود عملکرد این صنعت به شمار می رود به ویژه که برنامه های توسعه ای متعددی برای این صنعت طرح ریزی و در افق ۱۴۰۴ تولید ۵۵ میلیون تن فولاد هدفگذاری شده است.
وی در پایان اظهار داشت:بدون شک شرکت فولاد خرمدشت تاکستان با برنامه ریزی مدون به سمت توسعه صادرات و جذب بازارهای جدید خواهد رفت و برای کشور ارزآوری خواهد کرد در واقع در این برهه از زمان در جنگ اقتصادی جهان،تولید ملی و صادرات برای کشور عزیزمان یک پیروزی محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست