تکرار موفقیتی بزرگ برای مهندس مجید سعیدیان،مدیرعامل شرکت فولاد خرمدشت

فولاد خرمدشت پیشرو در صادرات و اعتلای صنعت

در آستانه سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و در همایش بزرگ تجلیل از صادرکنندگان برتر و نمونه استان قزوین که با حضور دکتر جمالی پور استاندار قزوین،دکتر زادبوم معاون وزیر صنعت و رئیس سازمان توسعه و تجارت کشور،مهندس رحمانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی،دکتر افضلی رئیس سازمان صمت استان قزوین،دکتر خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین و جمع کثیری از مسوولان بلندپایه کشوری و استانی برگزار شد شرکت فولاد خرمدشت یکبار دیگر خوش درخشید و عنوان صادر کننده نمونه و برتر استان قزوین را به خود اختصاص داد.

پس از کسب این افتخار بزرگ تندیس زرین و لوح یادبود همایش صادرکنندگان نمونه و برتر استان توسط استاندار قزوین به مهندس سعیدیان مدیرعامل موفق و بادرایت شرکت فولاد خرمدشت اهدا شد.

دکتر خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین در حاشیه این مراسم و در مصاحبه با خبرنگار ما انتخاب شرکت فولاد خرمدشت را به عنوان صادر کننده نمونه انتخابی شایسته و به حق دانست و تصریح کرد:این مجموعه صنعتی با هدایت مهندس سعیدیان توانسته فریاد لیاقت تولید ملی را در فراسوی مرزها به گوش ها برساند.

دکتر خانپور تصریح کرد:ما به عنوان متولی صنعت در استان به حتم برای رفع دغدغه های مدیران فولاد خرمدشت تاکستان از هرگونه مساعدتی دریغ نخواهیم کرد.

مهندس سعیدیان نیز در این همایش بزرگ به عنوان صادر کننده نمونه و برتر سخنرانی کرد و کسب این افتخار را حاصل آینده اندیشی مدیریت و مسوولیت پذیری یکایک پرسنل این مجموعه خواند و تاکید کرد:نقطه مشترک همه تولیدکنندگان؛عشق به تولید،عشق به صادرات و عشق به کشور است و متذکر شدند که پرسنل و کارگران این مجموعه هستند که باعث موفقیت روز افزون فولاد خرمدشت تاکستان می باشند.

وی موفقیت مجموعه تحت مدیریت خود در حوزه صادرات را حاصل تلاش ۱۶۰ پرسنل این واحد صنعتی دانست و یادآور شد:ما با به کارگیری تمام ظرفیت های تولید و منابع انسانی با کیفیت ترین محصولات را تولید و به قریب به ده کشور از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس،پاکستان،افغانستان،عراق،گرجستان و حتی چین که اتفاقی نادر در این حوزه محسوب می گردد صادر می نماییم.

مهندس مجید سعیدیان از اجرای طرح توسعه مجموعه تحت مدیریت خود در آینده نزدیک خبر داد و یادآور شد:بر اساس نیاز بازارهای جهانی برنامه ریزی مدونی کرده ایم تا با توسعه شرکت در حوزه صادرات و تولید گام های بلندتری برداریم.

وی بااشاره به اینکه ۸۵ درصد صنعت کشور در اختیار دولت می باشد تاکید کرد:با همت بخش خصوصی صنعت فولاد پیشتازی کرده و امیدواریم دولتمردان بیش از گذشته از فعالان بخش خصوصی در حوزه فولاد حمایت کنند و با رفع موانع موجود به یاری تولید ملی بشتابند.

مدیرعامل شرکت فولاد خرمدشت تاکستان اذعان داشت:تحریم سبب شده تا ما بتوانیم بازارهای جدیدی را پیدا کرده و در آنها فعالیت کنیم و با کار و فعالیت شبانه روزی و نیز همراهی مسوولان سهم قابل توجهی از بازارهای بین المللی را به خود اختصاص دهیم.

وی مهم ترین دغدغه خود را تهیه مواد اولیه دانست و تصریح کرد:علیرغم اینکه مواد اولیه به وفور در کشور وجود دارد اما به سختی به دستمان می رسد و همین سبب شده تا تولید و صادرات تحت الشعاع این مساله قرار گیرد.

مهندس سعیدیان بیان کرد:امیدوارم وزارت صمت با مدیریت صحیح در جهت تامین مواد اولیه صنعت فولاد اقدام کند تا بتوانیم همچنان در عرصه تولید و صادرات پیشتازی کنیم.

مدیر عامل کاردان شرکت فولاد خرمدشت تاکستان افق پیش روی مجموعه تحت مدیریت خود را روشن دانست و تاکید کرد:با توجه به شرایط حاکم عزم خود را جزم کرده ایم تا با رفع موانع در سال ۱۴۰۰ در راستای تحقق اهداف خود حرکت نماییم.

به هر ترتیب امروز فولاد خرمدشت تاکستان با همت مدیری کاردان و خیّر و نوعدوست توانسته قله های موفقیت را درنوردد و با تولید با کیفیت ترین محصولات سهم قابل توجهی از بازارهای بین المللی را به خود اختصاص دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست