بازدید استاندار قزوین و مسوولان بلند پایه کشوری و استانی از شرکت فولاد خرمدشت تاکستان
فولاد خرمدشت نگین درخشان صنعت استان

استاندار قزوین در راس هیاتی متشکل از مدیران ارشد استانی و کشوری از شرکت فولاد خرمدشت تاکستان بازدید کرد و در جریان آخرین دستاوردهای این مجموعه موفق تولیدی قرار گرفت.
شرکتی که با تولید میلگرد می تواند علاوه بر تبلور تولید ملی زمینه اشتغالزایی پیش از ۱۴۰ نفر را فراهم آورد.
مهندس زاهدی استاندار قزوین پس از این بازدید در مصاحبه با خبرنگار ما گفت:این شرکت توانسته با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و مجهز و استفاده از نیروهای متخصص باکیفیت ترین میلگرد داخلی را تولید و عرضه نماید.
نماینده عالی دولت در استان افزود:ما به حتم دستورات لازم را در خصوص تخصیص تسهیلات سرمایه در گردش،رفع مشکلات وام ارزی و استمهال وام و بخشودگی جرایم صادر خواهیم کرد تا مدیران این مجموعه با کمترین دغدغه در مسیر تولید و اشتغالزایی گام بردارند.

مهندس خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان نیز با تقدیر از خدمات مهندس سعیدیان مدیرعامل و رییس هیات مدیره خوشنام و کاردان این شرکت و سهامداران عمده آن از اینکه فولاد خرمدشت تاکستان با تولید ۱۵۰ هزار تن میلگرد در سال به کمک تولید ملی و اقتصاد مقاومتی می شتابد اظهار خرسندی کرد و تصریح نمود:امیدوارم با یاری دولتمردان در اسرع وقت شاهد راه اندازی خط تولید جدید این کارخانه باشیم.

فولاد خرمدشت نگین درخشان صنعت استان

مهندس مجید سعیدیان مدیرعامل و رییس هیات مدیره پرتلاش فولاد خرمدشت تاکستان در خصوص مجموعه تحت مدیریت خود گفت:این واحد صنعتی در ۱۱ هزارمتر بنا گشته است.

وی ظرفیت تولید این شرکت را در صورت بهره برداری کامل ۳۰۰ هزار تن در سال عنوان کرد و یادآور شد:محصولات ما این توانایی را دارند که در بازارهای خارجی عرضه گردند.و در حال حاضر نیز در کشورهای عراق،افغانستان و گرجستان حضوری فعالانه داریم.

این مدیر باتجربه در ادامه به مهم ترین دغدغه های خود اشاره کرد و افزود:حقیقت آن است که در زمینه سرمایه در گردش با مشکلاتی مواجه هستیم که امیدواریم با تخصیص وام با بهره پایین این واحد صنعتی همچنان در مسیر توسعه حرکت کند.

فولاد خرمدشت نگین درخشان صنعت استان

مهندس سعیدیان همچنین به اخذ وام از بانک صنعت و معدن اشاره کرد و یادآور شد:با بالا رفتن نرخ ارز در پرداخت تسهیلات ارزی مشکلاتی ایجاد گردیده که امیدواریم برای رفع این مساله تمهیدات کارآمدی در نظر گرفته شود.
مهندس سعیدیان اظهار امیدواری کرد:در صورت حمایت مسوولان و با تکیه بر ماشین آلات مجهز و سطح بالای تکنولوژی دستگاه ها در صورت تامین مواد اولیه این مجموعه بتواند همچنان در راستای افزایش تولید و کارآفرینی قدم بردارد.

USAIraq