آشنایی با شرکت

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان در سال ۱۳۸۸ در شهرک صنعتی خرمدشت تاکستان تاسیس و فعالیت خود رادر دو سایت تولیدی در استان های قزوین و کرمانشاه آغاز نموده است. کارخانه ی تولید میلگرد و مفتول فولاد خرمدشت تاکستان با وسعت ۳ هکتار در شهرک صنعتی خرمدشت در مجاورت استان قزوین واقع شده است که در بهترین نقطه ی استراتژی حمل و نقل زمینی و ریلی و بنادر شمالی کشور می باشد.و کارخانه تولید شمش و بریکت شرکت در شهر سنقر استان کرمانشاه با مزیت نزدیکی به مرزهای زمینی فعالیت می کند. فولاد خرمدشت تاکستان در حال حاضربه عنوان یکی ازقطب های تولیدکننده میلگرد در کشور شناخته میشود که با سرمایه صددر صد خصوصی راه اندازی گردیده است. این مجتمع فولاد در حال حاضر سهامدار شرکت های بزرگ فولادی همچون؛ ذوب آهن اصفهان، فولاد خوزستان، چادرملو، فولاد مبارکه، فولاد کاوه، جنوب کیش، جهان فولاد سیرجان، فولاد خوزستان و گل گهر سیرجان می باشد.

 
demo-attachment-288-Polygon-achievement-right
demo-attachment-288-Polygon-achievement-right
۰
مقاصد صادراتی
۰
هزار تن ظرفیت تولید
۰
سایت های تولید

مجوز ها و افتخارات

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان یکی از برترین شرکت‌های تولید کننده فولاد در ایران می‌باشد. این شرکت با برخورداری از مجوزهای لازم از سازمان‌های مربوطه، همواره در راستای بهبود کیفیت و افزایش تولید، خدماتی در حوزه فولادسازی ارائه می‌دهد.

  • دریافت نشان استاندارد ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ برای سیستم مدیریت کیفیت
  • دریافت نشان استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ برای مدیریت محیط زیست
  • دریافت نشان استاندارد ایزو ۴۵۰۰۱:۲۰۱۸ برای مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای
  • دریافت جایزه بهترین کارفرمای برتر در سال ۱۳۹۹ از سازمان توسعه منابع انسانی
  • کسب رتبه ششم در رده‌بندی شرکت‌های تولید کننده فولاد در ایران

این افتخارات نشان‌دهنده تلاش شرکت فولاد خرمدشت تاکستان در ارائه خدمات با کیفیت و متناسب با استانداردهای جهانی می‌باشند. شرکت فولاد خرمدشت تاکستان با تلاش برای بهبود محصولات و فرآیندهای تولید، به یکی از برترین شرکت‌های تولید کننده فولاد در ایران تبدیل شده است و همچنان در راستای بهبود کیفیت و افزایش تولید، به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

عضویت در اتاق مشترک بازرگانی ایران

عراق

آلمان

پاکستان

ایتالیا

ترکیه

چین

ارمنستان

ترکمنستان

تاجیکستان

افغانستان

بازارهای صادراتی فولاد خرمدشت تاکستان