با نوآوری در KDT ،
خلق آینده را امروز آغاز کنید

مرکز نوآوری و شتابدهی تخصصی  KDT با هدف افزایش عمق داخلی سازی محصولات شرکت و معرفی محصولات جدید فناورانه به صنعت فولاد کشور ایجاد شده است. این مرکز شامل سه بخش شتابدهنده تخصصی، واحد سرمایه گذاری و کارگاه های نمونه سازی محصولات می باشد و طی یک برنامه ۵ ساله قصد دارد به عنوان یک هاب تخصصی توسعه نوآوری در صنعت فولاد کشور تبدیل شود. ماموریت اصلی KDT تسهیل ورود استارت اپ ها و شرکت های ایرانی به عرصه فعالیت در زیست بوم فناورانه داخلی است.

KDT بخشی از آزمایشگاه های فناوری، واحدهای تحقیق و توسعه، کارگاه های نمونه سازی و واحد طراحی KDT را در خود جا داده است و شرایط لازم را جهت استقرار صاحبان ایده، استارتاپ های تخصصی و افراد علاقه مند به فعالیت در صنعت فولاد را فراهم آورده است همچنین ایجاد شبکه ارتباطی گسترده و تعریف پروژه کاری مشترک میان فعالان این عرصه در KDT فراهم می باشد

همراه شما تا رسیدن به نوآوری

مرکز نوآوری KDT در فضای اشتراکی و دلپذیر از ایده های نوآورانه شما حمایت و پشتیبانی می کند. در طول مسیر نوآوری فرآیند منتورینگ تیم ها و KDT ها صورت می گیرد. ما حامی استارتاپ‌هایی هستیم که آینده‌ی صنعت را تغییر می‌دهند پس اگر به دنبال بهبود زندگی و آینده فولاد هستید KDT بهترین مکان برای حمایت از ایده های شما است.

تجاری سازی ایده های خلاق خانه آینده

روند تجاری سازی پروژه های استارتاپی حوزه فولاد، معمولاً با چالش‌هایی مواجه است. تجربه نشان داده است که موفقیت در این بازار، نیازمند داشتن یک محصول جذاب و با کیفیت است. برای تجاری سازی محصولات فولاد، ابتدا باید به دنبال توسعه محصول مناسب برای رفع نیاز کاربران باشید. برجسته ترین مزیت مرکز نوآوری KDT رابطه مستقیم با تولید کنندگان مقاطع فولادی است و مرحله تجاری سازی ایده های شما در کوتاه ترین زمان صورت می گیرد.

light
خدمات مرکز نوآوری KDT

در محیط خلاق ایده ها و 

خلاقیت ها رشد می کند

حمایت و همراهی

با خانواده بزرگ KDT در مسیر خلق ارزش های ماندگار

انتقال تجربه

گام به گام به سوی ارزش آفرینی همراه با گروه بزرگ مربیان با تجربه

بازار سازی

دسترسی به بازارهای داخلی و خارجی همراه با خانواده KDT

آموزش کاربردی

آموزش‌های زیربنایی و کاربردی در فضایی جذاب و کارآمد

اخبار و رویداد ها

تنها مسیر غیرممکن ، مسیری است

که هنوز شروع نشده است

حضور در مرکز نوآوری می‌تواند برای شرکت‌ها و تیم هایی که در آن فعالیت می‌کنند، مزایای زیادی داشته باشد. برخی از این مزایا عبارتند از:

دسترسی به منابع

افراد، شرکت‌ها، تیم ها و استارت آپ هایی که در مراکز نوآوری حضور دارند، به منابع زیادی مانند فضای کار اشتراکی، تجهیزات پیشرفته، اطلاعات فنی، دسترسی به تحقیقات و نوآوری‌های اخیر و زیرساخت‌های فنی نیاز دارند. حضور در مراکز نوآوری، به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی به این منابع دسترسی داشته باشید و از آن‌ها بهره ببرید.

ارتباط با صنعت و دانشگاه

مراکز نوآوری معمولاً در نزدیکی دانشگاه‌ها و صنعت قرار دارند. این امر می‌تواند به توسعه شبکه ارتباطات شرکت‌ها با دانشگاه‌ها و صنعت کمک کند. شرکت‌ها می‌توانند با استفاده از فضای مشترک و ارتباط با دانشگاه‌ها و سایر شرکت‌ها، به بهبود تحقیقات خود کمک کنند.

توسعه تجارت

حضور در مراکز نوآوری KDT می‌تواند به توسعه تجارت کمک کند. شرکت‌هایی که در این مرکز حضور دارند، به فضای کسب و کار دسترسی راحت تری دارند و می‌توانند با استفاده از این فضا، با شرکت‌ها و سایر اعضای مراکز نوآوری، و همچنین واحدهای صنعتی از ظرفیت های تجاری بیشتری استفاده نمایند.

تسهیل کارآفرینی

مراکز نوآوری معمولاً فضاهایی را برای شروع‌کارهای جدید و کارآفرینی فراهم می‌کنند. KDT می‌تواند از نظر زیرساختی، دسترسی به منابع و ارتباط با صنعت و دانشگاه، برای شروع‌کارآفرینان کمک کننده باشد.

امکان همکاری با شرکت‌های دیگر

حضور در مراکز نوآوری، به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که با شرکت‌های دیگر در پارک علم و فناوری، همکاری کنند. این همکاری می‌تواند به بهبود تحقیقات و توسعه فناوری، به ایجاد تجارت و بهبود توانایی رقابتی شرکت‌ها کمک کند.

ارتباط با مرکز نوآوری KDT

KDT همراه کسب و کارهای نوآورانه

ما در مرکز نوآوری KDT محیط مناسب و دلپذیری برای کار، ‌همفکری و خلق کسب‌و‌کار فراهم کرده‌ایم. اگر به دنبال ارزش‌آفرینی، ارتباط با افراد و گروه‌های خلاق و پرتلاش و حضور در قلب نوآوری هستید، فضای‌کار اشتراکی KDT مناسب شماست. برای اجرای طرح‌های نوآورانه تا خلق کسب‌وکار ارزش آفرین در کنار شما هستیم. با حمایت و همراهی یکدیگر از دشواری‌ها گذر می‌کنیم.

 

نشانی ما

تهران، تجریش، تندیس، طبقه ۶، واحد ۶۰۶ , ۶۰۴

ایمیل آدرس

         info@kdtsteel.com

زنبیل خرید